Interscholenveldloop Michelbeke

Woensdagnamiddag 26 september was er weer de jaarlijkse interscholenveldloop op het voetbalterrein van Michelbeke. Het werd een zonnige editie met succesrijke uitslagen voor onze school. De toon werd direct gezet met de overwinning door het lerarenteam van GO Atheneum Brakel. Het estafette-team van de leerkrachten LO won de ludieke wedstrijd met glans. Nadien volgde de mooie resultaten van onze leerlingen: 1e plaats Adam Maxime, 2e plaats Sarah Bauwens, 3e plaats Cabus Kobe, 2e plaats Moerman Tess, 1e plaats De Geeter Jasper, 3e plaats Van Audenhove Rico, 2e plaats Del Clerck Jonah, 2e plaats Grégoire Line, 3e plaats Denooze Rayna, 1e plaats Van den Borre Dylan, 2e plaats De Vuyst Victor, 3e plaats Rayhan Khiye Othman, 1e plaats Marescaux Camille, 1e plaats Vanderstraeten Maaike, 2e plaats Deraedt Aïda, 3e plaats De Clerck Erika, 3e plaats Philips Aaron.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.