Geslaagde infoavond voor ouders van eerstejaarsleerlingen

De ontwikkeling en het welbevinden van onze leerlingen staan centraal in de visie van onze school. Wij vinden het belangrijk ouders hierbij te betrekken.

Mevr. De Schepper, directeur en het schoolteam zijn dan ook tevreden dat vele ouders present waren op onze infoavond van dinsdag 13 september.

Als start lichtte de directeur de schoolorganisatie toe en stelde ze het leerkrachtenteam voor. Daarna gaf mevr. Delvoye, pedagogisch-didactisch beleidsmedewerkster toelichting bij de sessie efficiƫnt leren die onze eerstejaarsleerlingen tijdens de les kregen en hoe ouders hierbij kunnen ondersteunen.

Onze school zet ook dit jaar verder in op innoverend onderwijs en digitalisering. Dhr. Demortier, ICT-coƶrdinator gaf verdere uitleg over de gratis Chromebook voor elke leerling, de Smartschoolomgeving, Google Workspace en het digitale betaalsysteem dat eerstdaags wordt ingevoerd.

Tijdens de receptie achteraf konden ouders verder kennismaken met de leerkrachten en andere ouders.

Alle presentaties zijn terug te vinden op de inforuimte van Smartschool.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.