Schoolteam

De Schepper Katrien: DIRECTEUR

Vanhonacker Marnix: TECHNISCH ADVISEUR-COÖRDINATOR


De Pessemier Carla: BELEIDSMEDEWERKER ALGEMENE SCHOOLORGANISATIE, INTERNATIONALISERING EN COÖRDINATIE LEERLINGBEGELEIDING

De Galan Christelle: BELEIDSMEDEWERKER PERSONEELSZAKEN EN STAGES STUDENTEN

Delvoye Katelijne: BELEIDSMEDEWERKER PEDAGOGISCH-DIDACTISCH BELEID

Van Cauwenberghe Kelly: ECONOMAAT

Meuleman Steven: LEERLINGENBEGELEIDER

Uytterhaeghen Ellen: LEERLINGENBEGELEIDER

Godin Dennis: LEERLINGENBEGELEIDER

Vanslembrouck Kristof: OPVOEDER

Marchand Jens: LEERLINGENSECRETARIAAT

Demortier Tom: ICT-VERANTWOORDELIJKE

Antheunis Stijn: LO
Beckers Kurt: NCZ
Bisback Elke: PO, OK!
Borloo Tina: Wiskunde
Ceuppens Mark: STEM, Techniek
Coninckx Marjolijn: OK!
Corvelyen Sarie: OK!
De Clercq Celine: OK!
De Cubber Dominiek: Nederlands
De Roeck Sem: LO
De Smet Gert: LO
De Staercke Rilana: Avondstudie
De Vos Katty: Economie, Kantoortechnieken
Delbarre Katleen: Wiskunde
Denijs Stephanie: Frans
D’homme Jonathan: RKG
Dumont Yentl: Wiskunde
Faingnaert Stefaan: Mechanica
Goeminne Frederick: Mechanica
Goossens Arno: NCZ
Gosseye Laura: OK!
Habay Valerie: Frans, Spaans
Herremans Lieselot: Engels
Heyman Frank: Mechanica
Janaert Eva: Toegepaste Economie
Langenaken Jolien: Latijn
Lenaerts Leen: Engels, Nederlands
Loman Steffi: Engels, Nederlands
Meersman Sam: OK!
Meersschaut Evelyn: LO
Merchiers Talisa: Engels, Nederlands
Nissens Jorg: OK!
Pandelaere Jill: Geschiedenis
Parmentier Pieter: Mechanica
Puissant Tom: Chemie, Fysica, Biologie, Natuurwetenschappen
Roelandt Mathieu: Biologie, Natuurwetenschappen
Roelandt Mieke: Informatica
Sapizhenka Svaitlana: Orthodoxe godsdienst
Segaert Didier: Koeltechnieken
Slos Stephanie: Wiskunde
Soil Christelle: Kantoortechnieken, Toegepaste Economie
Spoden Linda: Wiskunde
Van Cauwenberghe Chloé: Frans
Van Cauwenberghe Ken: LO
Van Esser Carine: Frans, Geschiedenis
Van Lerberghe Bo: NCZ
Van Peteghem Stephany: Toegepaste Economie, Boekhouden
Van Pevenage Jolien: Chemie, Wiskunde
Van Steenberge Wouter: Elektriciteit
Van Waeyenberge Jan: Aardrijkskunde, Geschiedenis
Van Wijmeersch Ingeborg: Nederlands
Vandenbroeck Emilie: Economie
Vanden Hautte Stefanie: Toegepaste Informatica
Vander Beken Katrien: Nederlands, Engels
Vandewalle Jasper: Mechanica
Vandierendonck Bart: Latijn
Vanheule Peter: LO
Verdegem Corentin: Cultuur- en gedragswetenschappen
Vereycken Christina: RKG
Verliefde Jolien: Engels
Wittevrongel Emily: Frans